Teslimat ve İade Şartları

Eksedra Bilişim Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti. www.genelyetenektesti.com websitesi üzerinden satış yapmaktadır.

Ödeme ve Teslimat

genelyetenektesti.com'dan kredi kartı ile alışveriş yapılabilir.

Kredi kartından ödeme alındığı an genelyetenektesti.com hesabına ulaştığı an sipariş geçerli sayılır.

Kredi kartı ile sipariş verildiğinde; kartın bağlı olduğu banka ile genelyetenektesti.com sistemi otomatik olarak bağlantı kurar.

Kredi kart bilgileri genelyetenektesti.com sitesinde kayıtlı tutulmaz.

Kredi kart bilgileri genelyetenektesti.com web sitesinde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

Sipariş onaylandıktan sonra, müşterinin seçmiş olduğu test giriş bilgileri, müşterinin satın alma esnasında verdiği mail adresine teslim edilir.

genelyetenektesti.com' te satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

Test giriş bilgileri müşteri mail adresine gönderildikten sonra taahhüt edilen hizmetlerde herhangi bir eksiklik var ise genelyetenektesti.com bu eksiklikleri en kısa sürede tamamlamak zorundadır.

İptal ve İade

genelyetenektesti.com internet sitesinde satışı yapılan tüm ürünlerin tanıtım sayfalarında ürünlerle ilgili detaylı bilgi eksiksiz olarak yer almaktadır.

Müşterilerin sipariş öncesi; satış ve hizmet sözleşmesini inceleme, çalışmanın nasıl olacağını bilme ve karşılıklı sorumlulukların neler olacağı hakkında tüm bilgiyi edinme imkânı bulunmaktadır.

Müşteri sipariş öncesi satın alacağı testlerin teknik özelliklerini detaylı şekilde incelemek, anlaşılmayan soruları sormak ve ek talepleri varsa bunların sözleşme metninde geçmesini sağlamakla mükelleftir.

Sipariş verildikten ve ödeme onaylandıktan sonra müşteriye test giriş bilgileri gönderme işlemleri aynı anda başlamakta ve sipariş satın almadan hemen sonra eksiksiz teslim edilmektedir.

Sipariş verildikten sonraki 14 (on dört) gün içerisinde eğer müşteri kendisine giriş bilgileri gönderilen testleri çözmeye başlamadı ise müşterinin herhangi bir neden olmadan siparişinden vazgeçtiği durumlarda banka ve kredi kartı kesintileri yapıldıktan sonra paranın kalan kısmı kredi kartına iade edilir.

Sipariş verildikten sonra testlerin çözülmesi için verilen süre içerisinde genelyetenektesti.com'un taahhüt ettiği hizmetlerin herhangi bir bölümünü yerine getirmediği durumlarda müşteri siparişini iptal ederse ödenen tüm ücretler banka ve kredi kartı kesintileri dahil müşteriye eksiksiz iade edilir.

Sipariş tarihi 14 (on dört) günü geçen ve genelyetenektesti.com tarafından bir eksiği bulunmadan teslim edilen siparişler için ücret iadesi yapılmaz.

Müşteri siparişinden sonra kendisine teslim edilen testleri çözmeye başlamış ise ücret iadesi yapılmaz.